Волиняни-захисники привезли нагороди зі «Звитяги Нескорених»

Волинську область представляли 12 спортсменів-захисників України (ветеранів та ветеранок), які показали високі результати та здобули низку медалей різного ґатунку – 9 золотих, 4 срібних та 2 бронзові.

12 спортсменів-захисників України (ветеранів та ветеранок) з Волині показали високі результати на всеукраїнських змаганнях «Звитяга Нескорених»

Про це інформує пресслужба Волинської ОДА.

14 – 16 травня 2021 року в Києві відбулися Всеукраїнські змагання «Звитяга Нескорених» Warrior games team Ukraine, за результатами яких відбудеться відбір до національної збірної команди України на міжнародних змаганнях «Ігри Воїнів» («Warrior Games Team Ukraine»).

Понад 260 ветеранів та військовослужбовців зареєструвалися у змаганнях в 11 адаптивних видах спорту: стрільбі з лука, гольфу, кульовій стрільбі, легкій атлетиці, велоспорті, плаванні, веслуванні на тренажерах, баскетболі на візках, регбі на візках, пауерліфтингу, волейболі сидячи.

Зокрема:

1. Оксентюк Богдан –  1 місце в бігові на 1500 метрів в категорії v.6.0; 1 місце в плаванні 100 метрів вільним стилем в категорії v.6.0 ; 2 місце в плаванні 50 метрів вільним стилем в категорії v.6.0.

2. Оксентюк В'ячеслав –  1 місце в пауерліфтингу в категорії до 72 кг.;

3. Сітовський Богдан –  1 місце в плаванні 50 метрів брасом в категорії v.6.0; 3 місце в плаванні 50 метрів на спині в категорії v.6.0; 6 місце у гольфі серед чоловіків;

4. Рубан Володимир –  1 місце на дистанції 400 метрів в категорії 5.5 L; 2 місце на дистанції 100 метрів в категорії 5.5 L; 2 місце на дистанції 1500 метрів в категорії 5.5 L.

5. Цинтилевич Юрій –  3 місце в бігові на дистанції 400 метрів в категорії v.6.0;

6. Москвич Майя –  1 місце у гольфі серед жінок, 7 місце у стрільбі з лука у відкритій категорії;

7. Володимир Нерода –  1 місце у команді з волейболу «ZahidTheBest»

8. Віталій Дмитришин – 1 місце у команді з волейболу «ZahidTheBest»;

9. Ковальський Павло –  1 місце у команді з волейболу «ZahidTheBest»; 2 місце у веслуванні на тренажері на 4 хв в категорії v.6.0, 4 місце у веслуванні на тренажері на 1 хв в категорії v.6.0; 4 місце у командному виді баскетболі на візках; 6 місце у стрільбі з лука у відкритій категорії.

10. Солоха Павло –  4 місце у веслуванні на тренажері на 4 хв в категорії v.6.0, 4 місце у велоспорті відкритої категорії

11. Ришневський Михайло –  4 місце у стрільбі з пневматичної гвинтівки у відкритій категорії, 5 місце у гольфі серед чоловіків;

12. Ушарук Богдан –  активно виступав у бігові на 400, 1500 метрів, гольфі, стрільбі з пневматичної гвинтівки, веслуванні на тренажері 4 та 1 хвилинах.

«Warrior Games (Ігри Воїнів)» – проходитимуть з 12 по 22 вересня 2021 року в місті Орландо штату Флорида Сполучених Штатів Америки, де вперше виступлять 40 українських ветеранів. В «Іграх Воїнів» візьмуть участь команди з восьми країн світу – США, України, Австралії, Канади, Великобританії, Данії, Нідерландів та Грузії.

Склад збірної команди України, яка візьме участь у змаганнях в США буде оголошено 31 травня 2021 року.