Вихованці Любешівської ДЮСШ отримали першість на чемпіонаті України з легкої атлетики

У загальнокомандному заліку Волинська область посіла 10 місце серед 25 команд України.

Фото Управління Молоді Та Спорту.

Дводенні змагання серед юніорів відбулися у Львові

На командному чемпіонаті України з легкої атлетики волиняни поповнили скарбничку області низкою медалей різного ґатунку, – інформує обласне управління спорту. Двоє спортсменів отримали чемпіонство.

Золоті медалі вибороли: Корецький Тарас у спортивній ходьбі на 10000 м та Шоломіцька Валерія у спортивній ходьбі на 10000 м. - вихованці Любешівської ДЮСШ.

20 травня на чемпіонаті України Валерія встановила новий національний рекорд серед юніорів на дистанції 10000 метрів. Відтепер нове досягнення становить 46:20.91 хв.

Срібні нагороди командного чемпіонату здобули дві вихованки ОДЮСШ. Алєйнікова Марія у стрибках у висоту, Шатохіна Юлія – у метанні молота.

Бронзові місця п’єдесталу посіли Літвін Євгеній у метанні молота - учень ОДЮСШ. Шпак Людмила отримала бронзу в стрибках у висоту - Нововолинська ДЮСШ.

У загальнокомандному заліку Волинська область посіла 10 місце серед 25 команд України. Нагадаємо, 19 травня у Луцьку завершився командний чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді та чемпіонат України з легкоатлетичного багатоборства серед дорослих. Волиняни вибороли 14 нагород.