Ігор СУРКІС: «Метал там рветься, ми всі трусимось вже. І я, і Ахметов» - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.27 € 30.61
Ігор СУРКІС: «Метал там рветься, ми всі трусимось вже. І я, і Ахметов»

Боротьба буде йти у верхній частині турнірної таблиці.

Фото із сайту football24.ua.

Ігор СУРКІС: «Метал там рветься, ми всі трусимось вже. І я, і Ахметов»

Президент «Динамо» відреагував на відродження харківського «Металіста»

Президент «Динамо» Ігор Суркіс в інтерв'ю Володимиру Звєрову прокоментував відродження харківського «Металіста», передає Спорт.юа:

«Зараз у футбол повертається Олександр Владиленович Ярославський. І ми його не боїмося, а чекаємо. І чим швидше він повернеться, тим український футбол стане цікавішим.

Коли він продавав клуб, мені здавалося, що йому набридло і він себе вичерпав.

Україна – футбольна країна, і слава Богу, що ми прийшли до того формату, який був раніше [16 команд]. Боротьба буде йти у верхній частині турнірної таблиці, у нижній, два клуби вилітають, два клуби виходять в Прем'єр-лігу. «Метал» там рветься, ми всі трусимось вже – і я, і Рінат Леонідович [Ахметов] (посміхається).

Я знаю, що Олександр Владиленович дуже любить футбол, і він вкладав всього себе у футболі. Коли він продавав клуб, мені здавалося, що йому набридло і він себе вичерпав. Але, як виявляється, його примусово змусили продати – це інша справа. Тепер він повертається в футбол, і ми чекаємо зустрічей з ним на футбольному полі».

Читайте також: Динамо стане першим клубом у світі, що продаватиме NFT-квитки