Довбик та Циганков рятують збірну України від ганьби в поєдинку з Бахрейном

Немає слів...

Ілюстративне фото sport.24tv.ua

Наші заледве видряпали нічию у відверто посередньої команди...

Україна – Бахрейн – 1:1 (0:1 – Саєд Саїд, 75 хв., з пенальті; 1:1 – Віктор Циганков, 90+1 хв.)

Товариська зустріч. 23 травня 2021 року. Стадіон ОСК «Металіст». Головний суддя Павел Орел (Чехія).

Збірна України розпочала фінальний етап підготовки до Євро-2020. У Харкові підопічні Андрія Шевченка приймали в рамках товариської зустрічі збірну Бахрейну.

Здавалося б, «тризубі» мали б легко записувати собі в актив перемогу. Де там!

Здавалося б, «тризубі» мали б легко записувати собі в актив перемогу. Де там! Ані в першому таймі, ані більшу частину другого українцям забити не вдавалося. А згодом голкіпер нашої збірної Анатолій Трубін на рівному місці привіз пенальті у свої ворота, який знущально реалізував Саєд Саїд.

На 90+1 хвилині збірну України від відвертої ганьби врятував Віктор Циганков, якому асистував Артем Довбик.

3 червня у Дніпрі підопічні Андрія Шевченка прийматимуть Північну Ірландію. А 7 червня – знову в Харкові – зустрінуться з Кіпром. Далі – Чемпіонат Європи з футболу!