«Волинь» у Луцьку вириває перемогу в рівненського «Вереса» (Відео)

Пе-ре-мо-га-а-а!!!

Ілюстрація fcvolyn.net/

Обласний центр Волинської області вперше за чверть століття приймав «волинське дербі»

«Волинь» (Луцьк) – «Верес» (Рівне) – 2:1 (1:0 – Сіаваш Хагназарі, 6 хв.; 1:1 – Сергій Панасенко, 28 хв.; 2:1 – Владислав Приймак, 90+4 хв.)

Чемпіонат України з футболу, Перша ліга. 28-й тур. 25 травня 2021 року. Луцьк. Стадіон «Авангард». Головний суддя В. Новохатній.

На луцькому стадіоні «Авангард» в рамках 28-го туру Чемпіонату України з футболу в Першій лізі місцева «Волинь» приймала лідера першості, рівненський «Верес».

Лучани, на жаль, практично втратили шанси зачепитися бодай за третє місце і здобути путівку в УПЛ. Проте матч мав для них величезне принципове значення.

Натомість «Верес», у випадку перемоги у «волинському дербі», нарешті б гарантував собі підвищення у класі (перед цим поєдинком двічі підряд підопічні Юрія Вірта вже втрачали такий шанс).

У дебюті зустрічі «червоно-білих» вивів уперед Сіаваш Хагназарі. У другій половині першого тайму Сергій Панасенко рахунок зрівняв.

Одинички на табло збереглися до перерви. І лишень на доданих хвилинах матчу Владислав Приймак приніс господарям перемогу!

«Волинь» набирає 46 очок і наздоганяє у турнірній таблиці МФК «Миколаїв» (команди ділять п'яте та шосте місця). У «Вереса» лишається 59 очок, рівняни продовжують утримувати першу сходинку в турнірній таблиці.