Волинські рятувальники здобули срібні нагороди - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.27 € 30.61
Волинські рятувальники здобули срібні нагороди

Збірна команда Волинської області посіла ІІ місце.

Фото vl.dsns.gov.ua.

Волинські рятувальники здобули срібні нагороди

Вони вдало виступили на ХХХІІІ Міжнародних змаганнях з пожежно-прикладного спорту пам’яті пожежних-героїв Чорнобиля

У запеклій боротьбі визначились переможці та призери турніру, що стартував 26 травня на Львівщині. Упродовж двох днів 10 команд з різних областях України змагались у подоланні 100-метрової смуги з перешкодами, пожежній естафеті 4х100, бойовому розгортанні від мотопомпи, а також у підійманні по штурмовій драбині у вікно 4-го поверху учбової вежі, інформує ГУ ДСНС України у Волинській області.

У підсумку переможцем змагань стала збірна команда м.Києва, друге – збірна команда Волинської області, третє загальнокомандне місце виборола збірна команда м.Львова та ЛДУБЖД.

У пожежній естафеті 4х100 метрів у командному заліку першість виборола збірна команди Волинської області.

У пожежній естафеті 4х100 метрів у командному заліку першість виборола збірна команди Волинської області, збірна м.Києва здобула срібло, а третє місце – за збірною команди з Черкаського ІПБ.

У двоєборстві в особистому заліку у фінальному забігу в подоланні лідирував Арсен Іпієв – Черкаський ІПБ,  другий результат продемонстрував Євгеній Гарячук – м.Київ, а бронзу у цьому виді здобув Олександр Андрійчук – Волинська область.

У бойовому розгортанні перше місце посіла команда м.Києва, другими стали представники Чернігівської області, а бронза у команди м.Львова та ЛДУБЖД.

У подоланні 100-метрової смуги з перешкодами в особистому заліку першим фінішував – Арсен Іпієв, Черкаський ІПБ. Другий результат у цьому виді змагань продемонстрував - Владислав Блонський, Черкаський ІПБ, а бронзу у цьому виді здобув Віктор Кишук, Україна.