Баскетбол: Дніпро виграв у Прометея в першому матчі півфінальної серії Суперліги (Відео)

Другий матч серії команди грають у Дніпрі 30 травня.

Фото пресслужби ФБУ.

Господарі майданчика впевнено перемогли з різницею в 9 очок

Дніпро переміг вдома Прометей у стартовому поєдинку півфінальної серії плей-оф Суперліги Паріматч – 72:63.

Хід матчу

Дніпряни на правах господарів зі стартових атак намагалися диктувати супернику свої умови. Подавити Прометей в дебюті господарі не змогли та змусили з перших атак наздоганяти. Втім за всю першу половину різниця не сягала більше п`яти очок. А в другій чверті кам`янчани на якусь мить вперше виходили вперед.

З початку зустрічі в суперників не пішли дальні кидки. За всю першу половину команди лише по два рази влучили з-за периметра. Гості трохи краще грали на підбираннях.

По перерві у господарів завівся Санон, який згодом вийшов у лідери результативності команди, обійшовши Террела. Загалом дніпряни покращили влучання з-за триочкової лінії. Вже на початку заключної чверті дніпряни на 12 очок випереджали гостей – найбільша різниця від початку. У гостей на знайшлося аргументів, аби відігратися на останніх хвилинах. Відтак Дніпро виборов стартову перемогу в півфінальній серії плей-оф.

Найрезультативними в переможців стали Санон (19 очок) та Террел (15).