«Сподіваюся, що з кожним роком ставатиме ще більше сильних команд», - капітан українських волейболісток - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.34 € 30.45
«Сподіваюся, що з кожним роком ставатиме ще більше сильних команд», - капітан українських волейболісток

Хочеться, щоб вірних вболівальників було якомога більше.

Фото із сайту glavcom.ua.

«Сподіваюся, що з кожним роком ставатиме ще більше сильних команд», - капітан українських волейболісток

Зараз в Україні є дві провідні команди

Капітан жіночої збірної з волейболу Надія Кодола в інтерв’ю виданню Kamp-sport дала оцінку нинішнього стану жіночого волейболу в Україні.

Завдяки «Прометею» та «Хіміку» волейбол в Україні тримається на досить непоганому рівні.

«Думаю, що завдяки «Прометею» та «Хіміку» волейбол в Україні тримається на досить непоганому рівні. «Прометей» та «Хімік» завжди на провідних ролях, за матчами цих команд приємно дивитися. У такій конкуренції зростає рівень українського волейболу. Сподіваюся, що з кожним роком ставатиме ще більше сильних команд і тоді чемпіонат буде ще цікавішим», - переконана спортсменка.

Читайте також: Досвідчені волейболістки не допоможуть збірній у «Золотій Євролізі»

Зріс й інтерес до збірної. Перед матчами зростає зацікавленість, але і критики додають свою ложку дьогтю.

«Ажіотаж до матчів збірної завжди відчувається. Багато хто підтримує нашу збірну, вірить у нас і це додає сил перед важливими матчами. Хочеться, щоб вірних вболівальників було якомога більше. На жаль, також у нас вистачає критиків, які, не знаючи волейбол зсередини, поливають брудом. Ми проходимо складний шлях, багато чим жертвуємо. Важливо, щоб нас підтримували не тільки у моменти перемог, а й у складні часи», - зазначає Кодола.

Читайте також: Волейбол: українці вирвали першу перемогу у Золотій Євролізі