Які дитсадки в Луцьку працюватимуть влітку (Відео) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.20 € 30.49
Які дитсадки в Луцьку працюватимуть влітку (Відео)

Перелік чергових дитсадків мають погодити на черговому виконкомі.

Фото suspilne.media.

Які дитсадки в Луцьку працюватимуть влітку (Відео)

Садочки не працюватимуть через ремонти

У Луцькій громаді заклади дошкільної освіти на місяць призупинять роботу через ремонти. У цей час в обласному центрі працюватимуть чергові садки, розповіла Суспільному начальниця управління освіти Луцької міськради Зіновія Лещенко.

Загалом у Луцькій громаді – 51 дитсадок.

Заклади, які лишаться черговими, обирали з урахування різних мікрорайонів міста та зручності доїзду до них. 

Влітку усі дитсадки обласного центру працюватимуть два місяці – у червні і серпні. У липні працюватиме п'ять чергових закладів. Зі слів Зіновії Лещенко, заклади, які лишаться черговими, обирали з урахування різних мікрорайонів міста та зручності доїзду до них.

 

Попередньо в липні працюватимуть:
садок №5 на Богдана Хмельницького;
садок № 9 на 33-му в районі обласної дитячої лікарні;
садок №16 в районі залізничного вокзалу;
садок №23 в районі ЛПЗ;
садок №33 на вулиці Ветеранів.

Перелік чергових дитсадків мають погодити на наступному виконкомі. Зіновія Лещенко говорить: таку кількість закладів обрали на запит батьків. Їх, каже, буде достатньо.

Один з дитсадків, який призупинить роботу в липні – ЗДО №19, у ньому під час місячної перерви робитимуть ремонт. Нині садок відвідує майже 200 дітей, у списку малят вдвічі більше, – розповіла директорка Світлана Валько.

«Ми зв’язувалися з батьками і робили опитування, бо в липні плануємо з управлінням освіти і ЛМР грандіозні ремонтні роботи», – каже керівниця ЗДО Світлана Валько. – Батькам, які не можуть самостійно наглядати за дітьми під час перерви у роботі дитсадка, рекомендують звернутися у заклади з переліку «чергових».

Торік в червні усі дитсадки обласного центру відновили роботу після тримісячної перерви у зв'язку з пандемією. Влітку 2020 працювали усі ЗДО, більшість закладів під час перерви встигли зробити щорічні ремонти.