Майже 100 тисяч доларів: картина Івана Марчука встановила рекорд українських аукціонів - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.20 € 30.49
Майже 100 тисяч доларів: картина Івана Марчука встановила рекорд українських аукціонів

Картина була виставлена з приватної колекції.

Фото marbeks.

Майже 100 тисяч доларів: картина Івана Марчука встановила рекорд українських аукціонів

Пейзаж «Золота ніч», 1981 року, народного художника України Івана Марчука, встановив ціновий рекорд на київському аукціоні «Золотое Сечение», який пройшов 1 червня 2021 року

 Його було продано за $ 96,800. За твір боролося сім колекціонерів. Картина була виставлена з приватної колекції. Також це є найдорожчий лот серед українських митців, який було продано на українському аукціоні за всю історію.

За твір боролося сім колекціонерів.

Попердня найвища публічно зафіксована ціна на роботу Марчука була встановлена влітку 2020 року на тому ж аукціоні у Києві. Натюрморт «Човни цвітом поросли», 1981 року, було продано за $ 56,100.

«Картина Івана Марчука «Золота ніч», виконана 1981 року акрилом, в неповторній манері «пльонтанізму», у період творчого розквіту майстра. На полотні зображено захід сонця над українським селом, що в’ється поруч з річкою, яка дуже нагадує за ландшафтом канівщину над Дніпром.

Читайте також у нас: Фотограф з Луцька передав у музей «Очі волинської журналістики» (Відео)​.

Картина була виставлена з приватної колекції.
 
Джерело: Фото marbeks.art