Трирічний малюк випав з вікна п'ятого поверху і вижив - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.29 € 30.58
Трирічний малюк випав з вікна п'ятого поверху і вижив

Дитину врятували мотузки для білизни.

Фото ТСН.

Трирічний малюк випав з вікна п'ятого поверху і вижив

Лікарі кажуть, Матвійко народився у сорочці. І хоча тяжких травм немає, хлопчика поклали на обстеження до лікарні

У Вінниці дивом уцілів трирічний малюк, який випав з вікна п'ятого поверху. Врятували хлопчика мотузки для білизни з нижніх поверхів. Дитина чіплялася за них і це пом'якшило падіння.

Про те, де була матір і в якому стані дитина зараз - 4 червня йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Летів щонайменше 12 метрів, при цьому кілька разів повисав на мотузках для білизни. Падіння з балкону трирічного Матвійка випадково побачила сусідка Галина.

Потім впав на клумбу, звівся і, плачучи, побіг.

Потім впав на клумбу, звівся і, плачучи, побіг. Сусіди не розгубились, схопили хлопчика на руки і відразу викликали швидку. «Видимих пошкоджень не було: голова, цілісність кісток черепу, опорно-рухової системи. Коли одягнули шийний комірець, то побачили на потилиці гематомку», - розповідає лікар станції швидкої допомоги Василь Бойко.

Подряпина на грудях, забій на потилиці, але жодного перелому. Лікарі кажуть, Матвійко народився у сорочці. І хоча тяжких травм немає, хлопчика поклали на обстеження до лікарні.

Читайте також у нас: У Луцьку встромили підлітку у спину ножа (Відео)

Того дня батьки були на роботі, Матвійка залишили на старшого брата, а той пішов на вулицю. «В них троє дітей, прекрасна сімя така хороша. Старший братик гуляв з собакою»», - розповідає сусідка Галина Пирч.

«Його мама залишила з братиком вдома, на балконі були старі батареї після ремонту,це допомогло дотягнутись до вікна, він відкрив і випав з балкону», - зазначають в поліції.

Матір Тетяну у дворі багатоповерхівки ніхто не засуджує, але сусіди досі під враженням. 

 

Джерело: ТСН.