Волинські лісівники знайшли заховану деревину, зрізану тихцем - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.34 € 30.45
Волинські лісівники знайшли заховану деревину, зрізану тихцем

Знову виявили самовільну вирубку.

Фото lisvolyn.

Волинські лісівники знайшли заховану деревину, зрізану тихцем

За слідами протекторів шин оперативно встановили, що везли лісоматеріали на приватну пилораму у с. Скреготівка Ківерцівського р-ну

Незаконні рубки, вилучення деревини, розслідування справ – лісова охорона фіксує порушення. Один із випадків останніх днів мав місце знову на Камінь-Каширщині, де лісівники та поліція вилучали необліковану деревину, заховану на окраїні села, тепер уже – Гута Боровенська. Про це інформує Волинське управління лісового й мисливського господарства.

Виявили деревину невідомого походження під час рейду працівники державної лісової охорони ДП «Камінь-Каширське ЛГ» та ДП «СЛАП «Камінь-Каширськагроліс».

Було вилучено значну кількість деревини.

Самовільну порубку виявили у Цуманському лісництві ДП «Цуманське ЛГ» сьогодні вночі, 5 червня.

Самовільну порубку виявили у Цуманському лісництві ДП «Цуманське ЛГ» сьогодні вночі, 5 червня.

За слідами протекторів шин оперативно встановили, що везли лісоматеріали на приватну пилораму у с. Скреготівка Ківерцівського р-ну.

Власник пилорами, намагаючись виправдати себе, надав документи за 2020 рік на деревину, заготовлену в сусідній області. Проте очевидно, що виявлені на території лісоматеріали – свіжозрізані.

 

 

 

Варто зазначити, що чоловік уже потрапляв раніше у поле зору лісової охорони через незаконне перевезення лісоматеріалів.

Сьогодні о четвертій годині ранку державною лісовою охороною Рудниківського лісництва ДП «Колківське ЛГ» було затримано двох мешканців села Рудники за самовільну порубку дерев породи сосна. Завдані збитки – сорок тисяч гривень. Лісопродукцію вилучено.

Читайте також: Волинські лісівники просять не торкатися новонароджених лісових дитинчат (Відео)

Щодо кожної зі справ триває слідство. Сподіваємося, кожен із порушників понесе заслужене покарання.