В останньому контрольному поєдинку перед Євро-2020 збірна України на друзки розтрощила збірну Кіпру

Давайте так і на Євро!

Фото focus.ua

Дубль Ярмоленка, голи Зінченка та Яремчука...

Україна – Кіпр – 4:0 (1:0 – Андрій Ярмоленко, 37 хв., з пенальті; 2:0 – Олександр Зінченко, 45+2 хв., з пенальті; 3:0 – Роман Яремчук, 59 хв.; 4:0 – Андрій Ярмоленко, 65 хв.)

Контрольний поєдинок. 7 червня 2021 року. Харків. Стадіон ОСК «Металіст». Головний суддя Віталійс Спасйонніковс (Латвія).

Склад збірної України: Андрій Пятов, Едуард Соболь, Микола Матвієнко (Олександр Караваєв, 61 хв.), Сергій Кривцов, Ілля Забарний, Євген Макаренко (Тарас Степаненко, 46 хв.), Олександр Зубков (Марлос, 46 хв.), Олександр Зінченко, Руслан Маліновський (Георгій Судаков, 67 хв.), Андрій Ярмоленко (Микола Шапаренко, 70 хв.), Роман Яремчук (Артем Бєсєдін, 67 хв.).

В останньому контрольному поєдинку перед стартом фінальної частини Чемпіонату Європи з футболу збірна України на друзки розтрощила збірну Кіпру.

У другій половині першого тайму кіпріот Андреас Панайоту сфолив у власному штрафному майданчику на Олександрові Зубкову й побачив перед собою пряму червону картку. Пенальті реалізував Андрій Ярмоленко. Ще до перерви саме він заробив ще один 11-метровий у ворота суперника. Цього разу з «точки» влучно пробив Олександр Зінченко.

У другому таймі Роман Яремчук і той таки Андрій Ярмоленко довели рахунок до розгромного – 4:0!

У другому таймі Роман Яремчук і той таки Андрій Ярмоленко довели рахунок до розгромного – 4:0! До речі, з урахуванням сьогоднішнього дубля кількість голів Ярмоленка за збірну вже досягла чотирьох десятків.

Дивимося огляд матчу:

А вже у неділю збірна України матчем в Амстердамі з Нідерландами стартує на Євро-2020!

Передрук або відтворення у будь-якій формі цього матеріалу без письмової згоди volyn.com.ua заборонено.