Сьогодні і завтра у Луцьку із 10:00 до 16:00 вакцинують від коронавірусу всіх охочих - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.89 € 31.92
Сьогодні і завтра у Луцьку із 10:00 до 16:00 вакцинують від коронавірусу всіх охочих

Бережіть себе та рідних!

Фото з фейсбук-сторінки Управління охорони здоров'я Луцької міської ради.

Сьогодні і завтра у Луцьку із 10:00 до 16:00 вакцинують від коронавірусу всіх охочих

Аби вакцинуватися у такому центрі необхідно записатися до листа очікування у «Дії», через контакт-центр Міністерства охорони здоров’я, або у свого сімейного лікаря.

У Луцьку цими вихідними запрацює центр масової вакцинації населення проти COVID-19. Зокрема, 12 та 13 червня 2021 року на базі спорткомплексу Волинського національного університету імені Лесі Українки щеплюватимуть вакциною CoronaVac від Sinovac Biotech усіх бажаючих волинян.

Аби вакцинуватися у такому центрі необхідно записатися до листа очікування у «Дії», через контакт-центр Міністерства охорони здоров’я, або у свого сімейного лікаря. У черзі пріоритет надаватимуть літнім людям.

У черзі пріоритет надаватимуть літнім людям.

Відтак, центр вакцинації у Луцьку буде відкритий 12 та 13 червня 2021 року із 10:00 до 16:00 на базі спортивного комплексу ВНУ імені Лесі Українки (пр. Грушевського, 2б).

Нагадаємо, 2 червня в область додатково поступила вакцина «CoronaVac» в кількості 4 тис. 320 доз. 1 червня 2021 року Всесвітня організація охорони здоров’я схвалила вакцину CoronaVac виробництва Sinovac Biotech для екстреного медичного застосування. Вона відповідає міжнародним стандартам безпечності, ефективності та якості.
ВООЗ рекомендує застосовувати дві дози Коронаваку із інтервалом від двох до чотирьох тижнів для дорослих віком від 18-ти років.

Вакцинація - це ефективний спосіб захистити себе від COVID-19.

Джерело: Управління охорони здоров'я Луцької міської ради