Нововолинська лікарня отримала гуманітарну допомогу з Франції - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.89 € 31.92
Нововолинська лікарня отримала гуманітарну допомогу з Франції

Фото зі сторінки Нововолинської міськради у Facebook.

Нововолинська лікарня отримала гуманітарну допомогу з Франції

Її організували небайдужі нововолинці, які мешкають у Франції

Днями до КНП «Нововолинська ЦМЛ» прибув вантаж із благодійною допомогою від нововолинців, які мешкають у Франції, інформує Нововолинська міська рада.

Міський голова Борис Карпус, його заступниця Вікторія Скриннік та директор КНП «Нововолинська ЦМЛ» Олег Шипелик оглянули нове устаткування.

Активні та ініціативні нововолинці, які мешкають у Франції, подбали, щоб травматологічне відділення НЦМЛ поповнилося  обладнанням. Мультифункціональні ліжка, матраци, каталки, електричні інвалідні крісла, ходунки, милиці, тренажери, спеціальні меблі та різне обладнанням для травмованих тепер буде в користуванні пацієнтів травматологічного відділення.

Мультифункціональні ліжка, матраци, каталки, електричні інвалідні крісла, ходунки, милиці, тренажери, спеціальні меблі та різне обладнанням для травмованих тепер буде в користуванні пацієнтів травматологічного відділення.

– Тепер у травматології всі ліжка замінені на мультифункціональні. Це значно полегшує роботу медперсоналу, а пацієнт за допомогою пульта керування здатний змінити своє положення. Сучасні ходунки сприяють швидкій реабілітації хворого. А якісні інвалідні крісла дозволяють пацієнтам переміщатися без залучення медичних працівників, – розповів Роман Брус, завідувач травматологічного відділення.

Читайте також: Одна з найстаріших вулиць Нововолинська буде освітлена

Завдяки небайдужим нововолинцям, благодійному фонду «Карітас Волинь», Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» вдалося організувати доставку вантажу, розмитнення та прибуття у відділення медзакладу. Міський голова Борис Карпус подякував усім причетним до цієї важливої справи.