Андрія Ярмоленка визнали кращим гравцем матчу між збірними України та Північної Македонії

Ото вже козарлюга!

Фото EURO2020.FOOTBALL.UA

На його рахунку гол плюс гольовий пас

Українця Андрія Ярмоленка вибрали кращим гравцем матчу Україна - Північна Македонія, він став автором гола і гольової передачі.

Про це повідомляє Українська правда з посиланням на сайт UEFA.

В рамках другого туру Євро-2020 збірна України в Бухаресті обіграла збірну Північної Македонії з рахунком 2:1.

Після гри визначили кращого гравця матчу - ним став вінгер збірної Андрій Ярмоленко. Він забив гол на 29 хвилині, а вже через 5 хвилин став автором асисту - у сітку воріт влучив Роман Яремчук.

Тренер збірної Андрій Шевченко високо оцінив гру команди в атаці, а також зазначив бажання гравців перемагати.

«Я дуже радий отримати цю нагороду, але більш того, я задоволений заробленими нами трьома очками. Я б не став зосереджуватися тільки на тих, хто забиває або робить гольові передачі.

Подивіться на наш захист, наскільки чудовим був їхній виступ сьогодні. Я хочу поділитися цією нагородою з усією командою», - сказав Андрій Ярмоленко.