У Луцьку частина будинків – без гарячої води через аварію на трубопроводі - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.82 € 31.89
У Луцьку частина будинків – без гарячої води через аварію на трубопроводі

Аварія на трубопроводі.

Фото Суспільного.

У Луцьку частина будинків – без гарячої води через аварію на трубопроводі

У Луцьку мешканці багатоповерхівок на проспекті Волі, вулиці Дубнівській та Задворецькій опинилися без гарячої води

Через витік на тепловій мережі котельню, яка обслуговує цей район, змушені були зупинити.

Про це повідомив Суспільному речник ДКП «Луцьктепло» Антон Безносиков.

На вулиці Дубнівській, 12, де стався прорив води 16 червня, працівники «Луцьктепла» замінювали запірну арматуру в тепловій камері. Майстер дільниці комунального підприємства Олександр Лісовий говорить: місце витоку знайшли 17 червня і одразу почали ремонтувати трубу.

Паралельно на цій території працівники підприємства четвертий день ремонтують трубопровід гарячого водопостачання, де й стався витік. Для цього викопали яму глибиною понад два метри, розповів майстер із ремонту теплових мереж Андрій Стаднюк.

Паралельно на цій території працівники підприємства четвертий день ремонтують трубопровід гарячого водопостачання, де й стався витік.

Гарячу воду через ремонтні роботи відімкнули споживачам дев’яти центральних теплових пунктів у районі проспекту Волі від вулиці Шопена до Київського майдану, на частині вулиці Дубнівської і вулиці Задворецької.

«Котельня на Задворецькій, 15 працює в парі в літньому режимі з котельнею на Вавілова, 6. То це стосується споживачів двох котелень», – зазначив Антон Безносиков.

Читайте також: Зменшаться черги на кордонах: 23 червня відкриють усі пункти пропуску з Польщею

Джерело: Суспільне. Волинь.