Джо Байден втратив пса Чемпа, який був поруч впродовж 13 років - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.05 € 31.85
Джо Байден втратив пса Чемпа, який був поруч впродовж 13 років

Немає слів...

Фото eurointegration.com.ua

Джо Байден втратив пса Чемпа, який був поруч впродовж 13 років

Полетів на собачу хмаринку в статусі президентського улюбленця...

У Білому домі повідомили про смерть одного з собак Джо Байдена, німецької вівчарки Чемпа, який прожив з родиною Байденів 13 років.

Про це повідомляє «Європейська правда» з посиланням на CNN.

Чемп помер у родинному помешканні у Вільмінгтоні у штаті Делавер.

З прикрістю повідомляємо про те, що сьогодні пішов наш улюбленець, німецька вівчарка Чемп. Він був нашим постійним цінним компаньйоном останні 13 років і його любила уся родина Байденів.

«З прикрістю повідомляємо про те, що сьогодні пішов наш улюбленець, німецька вівчарка Чемп. Він був нашим постійним цінним компаньйоном останні 13 років і його любила уся родина Байденів», - розповіли Джо Байден та перша леді Джилл Байден у спільній заяві.

Чемпу був один місяць, коли Джо Байден взяв його з розплідника у Пенсильванії - невдовзі після того, як у 2008 році став обраним віцепрезидентом, а Барак Обама - обраним президентом. Так домовилося подружжя Байденів у разі перемоги Барака Обами на виборах. Байден тоді розповідав, що німецькі вівчарки - його улюблена порода.

Другий пес Байденів, Мейджор, з’явився на 10 років пізніше - значною мірою для того, щоб старіючому Чемпу було веселіше. 

Останнім часом стан здоров’я пса погіршився, переважно у зв’язку з поважним віком. 

«Він любив лягти у нас біля ніг біля каміну увечері, порадувати своєю присутністю під час зустрічей та лежати на сонці у саду Білого дому. У молодші дні йому подобалося ганятися за м’ячами від гольфу на галявині перед Військово-морською обсерваторією або наздоганяти наших онуків, коли вони бігали на задньому дворі у Делавері», - додають Байдени. 

Чемп і Мейджор переїхали в Білий дім у січні, менш ніж через тиждень після інавгурації Байдена.

На початку березня ЗМІ повідомляли, що Мейджора і Чемпа тимчасово перевезли в Делавер після «інциденту з укусом» Мейджором охоронця Білого дому. Речниця Білого дому Джен Псакі тоді запевнила, що собак не висилали в Делавер через інцидент з укусом, натомість поїздка була запланована заздалегідь.

Байдени розповідали, що собакам було не дуже просто адаптуватися нових умов - наприклад, їздити на ліфті та гуляти на газонах перед Білим домом, де на них дивилась велика кількість людей.

Читайте також: «Під час сварки допоможи мені стримувати при собі моє судження, поки я повністю не зрозумію його (її)…».