Волинь – в трійці областей, які отримали найбільше дотацій на садівництво - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.05 € 31.85
Волинь – в трійці областей, які отримали найбільше дотацій на садівництво

Волинь очолює рейтинг, які отримали найбільше дотацій.

Фото agronews.uа

Волинь – в трійці областей, які отримали найбільше дотацій на садівництво

Суми частково компенсують фермерам, які вирощують фрукти, ягоди та горіхи, витрати на саджанці, шпалери, краплинне зрошення та техніку і обладнання для переробки

У розподілі дотації від Мінекономрозвитку, найбільші суми за 2020 рік отримали садівники Київської, Житомирської та Волинської областей. Найменше – агровиробники Сумщини та Херсонщини.

Про це повідомляє прес-служба Мінекономрозвитку, пише agronews.ua.

 

Із закладених у програму підтримку розвитку садівництва, виноградарства та хмелярства 290 млн грн найбільшу суму дотацій отримали агровиробники: Київської (54,5 млн грн), Житомирської (34,4 млн грн) та Волинської (22,2 млн грн) областей.

Найменше, до мільйона гривень, перерахували на розвиток садівництвау Дніпропетровській, Чернігівській, Сумській та Херсонській областях.

Повідомляється, що зазначені суми частково компенсують фермерам, які вирощують фрукти, ягоди та горіхи, витрати на саджанці, шпалери, краплинне зрошення та техніку і обладнання для переробки.

Читайте також: На Поліссі розпочався чорничний сезон

Джерело: agronews.ua.