На Рівненщині провели волейбольний турнір пам’яті загиблого воїна (Фото) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.34 € 30.45
На Рівненщині провели волейбольний турнір пам’яті загиблого воїна (Фото)

Цьогоріч відбувся ХХХІІІ обласний турнір з волейболу серед ветеранів-афганців.

Фото пресслужби Рівенської ОДА.

На Рівненщині провели волейбольний турнір пам’яті загиблого воїна (Фото)

Вже понад три десятки років на Березнівщині в селі Поляни проходять змагання серед ветеранів війни в Афганістані на вшанування пам’яті загиблого побратима Івана Холода

Кілька останніх років поспіль до змагань долучаються команди дітей учасників бойових дій, передає пресслужба Рівненської ОДА.

Цьогоріч відбувся ХХХІІІ обласний турнір із волейболу серед ветеранів-афганців за участю 9 команд із різних територіальних громад області.

Зараз ми як ніколи розуміємо, що маємо пройти через випробування, щоб зберегти державу та єдність.

Під час відкриття змагань до учасників із вітальним словом звернувся голова Рівненської ОДА Віталій Коваль, висловив вдячність за їхню згуртованість, мужність і цінності.

«Колись ви без вагань виконали свій громадянський обов‘язок. А ваші сім‘ї відчули війну в Афганістані на собі. Приємно, що сьогодні афганці приїхали на волейбольний турнір зі своїми синами та внуками. Зараз ми як ніколи розуміємо, що маємо пройти через випробування, щоб зберегти державу та єдність. І про це має знати кожне покоління», — наголосив Віталій Коваль.

Нагадаємо, Іван Холод загинув 11 травня 1980 року під час бою в провінції Кунар (Республіка Афганістан). 

Читайте також: Волейбол: Дніпро має ще одне підсилення перед Суперлігою

Змагання відбуваються за підтримки департаменту розвитку адміністративних послуг, соціальної, молодіжної політики та спорту ОДА.