Чоловік розшукує біологічну маму, яка відмовилась від нього в пологовому будинку на Волині - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.82 € 31.89
Чоловік розшукує біологічну маму, яка відмовилась від нього в пологовому будинку на Волині

Чоловік дуже надіється.

Фото "Буга".

Чоловік розшукує біологічну маму, яка відмовилась від нього в пологовому будинку на Волині

Хоче знайти рідну людину і просить допомоги волинян

Уродженець Володимира-Волинського Віктор Редька розшукує рідну маму, яка відмовилась від нього в пологовому 46 років тому. Він просить відгукнутись усіх, хто знає про неї хоч якусь інформацію, пише «Буг».

Віктор народився 18 лютого 1975 року в пологовому будинку Володимира. Через кілька днів біологічна мама від нього відмовилася і його перевезли в Луцький дитячий будинок. Там Вітя перебував до двох років. А потім хлопчика всиновили. У 1982 році прийомна сім’я разом з сином переїхала в Крим, де він проживає і зараз.

«В моєму свідоцтві про народження вказано, що я народився у Володимирі Волинської області 18.02.1975 року. Все інше я знаю зі слів своїх прийомних батьків. Але цього дуже мало, щоб віднайти свою рідну маму», – зауважив Віктор.

За його словами, є інформація, що матері на час пологів було 16-17 років і вона була студенткою: мед- або педучилища. Також, є дані, що батько дівчини був партійним і через це найімовірніше її і змусили відмовитись від сина.

Є інформація, що матері на час пологів було 16-17 років і вона була студенткою: мед- або педучилища. Також, є дані, що батько дівчини був партійним і через це найімовірніше її і змусили відмовитись від сина.

«Це все, що мені вдалося дізнатися про рідну маму. Тому я надіюсь на небайдужих людей. Можливо, хтось про неї щось знає, то дуже прошу – розкажіть мені. Я хочу віднайти свою маму. Адже вона, незважаючи ні на що, моя рідна людина», – наголосив Віктор.

 

 

Він каже, що його прийомні батьки померли. Тато – 2019-го, а через рік не стало і мами. Тому йому не вистачає поруч близької людини.

Якщо хтось володіє будь якою інформацією про біологічну матір Віктора, можуть написати Віктору можна на його сторінку в фейсбуці.

Читайте також: Народний синоптик розповів, якою буде погода на День Незалежності

Джерело: Інтернет-видання "Буг".