«Динамо» зазнало мінімальної поразки від клубу іспанської Ла Ліги

Хотілося б кращого результату.

Фото УНН.

Київське “Динамо” провело черговий спаринг на другому підготовчому зборі у Швейцарії

Цього разу у місті Вінтертур «біло-сині» зустрілися з 10-ю командою минулого сезону іспанської Ла Ліги та фіналістом Кубка Іспанії — «Атлетиком» з Більбао, передає УНН з посиланням на прес-службу «біло-синіх».

Єдиний гол на 77 хвилині забив Іньякі Вільямс.

Перший тайм суперники приділили розвідці, майже не загрожуючи воротам один одного. На другу половину зустрічі наставники обох команд випустили повністю оновлені склади. Темп гри підвищився і команди почали діяти активніше.

Кінцівка поєдинку пройшла за переваги «Динамо» — кияни володіли м’ячем на половині поля суперників, прагнучи зрівняти рахунок, однак вийти з-під організованого тиску іспанців команді не вдалося. У підсумку — 1:0 на користь колективу з Більбао. Єдиний гол на 77 хвилині забив Іньякі Вільямс.

Вже 21-го липня «динамівці» перебазуються до Австрії, де проведуть ще два спаринги — проти берлінського «Уніона» (23 липня) та «Вільярреала» (26 липня).