
Замовити будь-які необхідні для металопластикових дверей комплектуючі, зокрема москітні сітки, можна в компанії Vikna.ua.
Чи можна купити москітні сітки на двері окремо
Знайома ситуація — ви купуєте у продавця металопластикові вхідні або балконні двері, експлуатуєте їх не один рік, а потім розумієте, що вам потрібна москітна сітка?
Часто покупці на цьому етапі задаються питанням — а чи можна придбати відповідний товар окремо від віконної або дверної конструкції. Відповідь однозначна — так, можна. І зробити це бажано у перевіреного постачальника. Купити москітну сітку на двері https://vikna.ua/uk/komplektuyushhie/dvernye-moskitnye-setki/ ліпше із запрошенням фахівця додому для проведення замірів. Тоді готовий виріб чітко впишеться у дверний проріз.
Антимоскітна сітка на двері і її особливості
Готовий виріб складається з декількох окремих елементів:
- Міцна алюмінієва рама або алюмінієвий короб (передбачений для рулонних конструкцій).
- Сітчасте полотно з розміром осередку 1,2х1,2 мм або менше — залежно від типу сітки.
- Імпост. Поперечна перекладина, яка забезпечує жорсткість рами і міцність всієї конструкції в цілому.
- Фурнітура — йдеться про ручку для відчинення та зачинення сітчастої двері або ручку для управління рулонною конструкцією. Якщо сітка розсувного типу, то передбачені спеціальні ролики, коліщатка, напрямні для її вільного пересування.
Замовити будь-які необхідні для металопластикових дверей комплектуючі, зокрема москітні сітки, можна в компанії Vikna.ua. Фахівці гарантують вигідні ціни, доставлення і встановлення конструкції.
Види сіток
Коли сучасна людина зрозуміла, що всілякі спреї, таблетки, спіральки від літальних комах працюють слабо, з’явилося унікальне рішення — створити москітну сітку. Причому подібний сітчастий матеріал у країнах Азії використовують давно як захисних балдахінів навколо ліжка. Вітчизняний та європейський виробник пішов далі і зробив для сітки міцний каркас, завдяки чому конструкція чітко вписується в дверний отвір і не залишає пилу, сміттю і комахам жодного шансу потрапити всередину.
Розрізняють декілька типів сітчастих конструкцій:
- Рамна. Встановлюється безпосередньо в дверний отвір на петлі. Відчиняється і зачиняється, як стандартні двері.
- Рулонна сітка. Її змотують в спеціальний алюмінієвий короб, який фіксують у верхній частині дверного отвору. На відміну від інших видів сіток цей варіант не треба демонтувати на зиму. Сітка в коробі надійно захищена від ультрафіолету, підвищеної вологості і температурних перепадів.
- Сітка на липучці та магнітах. Полотно кріплять до дверного отвору на спеціальну самоклейку стрічку. Як правило, воно розділене на дві частини, під час проходження людини в двері обидві частини знову стикуються завдяки магнітам.
Що стосується типу сітчастого полотна, то можна використовувати або звичайне, або полотно з функціями антипил чи антикіготь. Останній варіант хороший для власників домашніх котів. Сітка витримує навантаження, не рветься під впливом гострих кігтів.
Замовити будь-які необхідні для металопластикових дверей комплектуючі, зокрема москітні сітки, можна в компанії Vikna.ua. Фахівці гарантують вигідні ціни, доставлення і встановлення конструкції.
