У 37 років вперше поїхав на Олімпіаду і виграв для України «бронзу»

Ура!!!!

Фото Youtube.com.

Тільки що в Токіо завершився поєдинок за 3-є місце в чоловічому фехтуванні між українцем Ігорем Рейзліним та італійцем Андреа Сантареллі

37-річний дебютант Олімпіади Ігор Рейзлін до останнього тримав в напрузі вболівальників з усієї України. Після програшу в півфіналі французу Ромена Каннон в сутичці за бронзову медаль українського шпажисти очікував сильний італієць Андреа Сантареллі – срібний призер Олімпіади-2016.

Старт вирішального бою у Ігоря знову не задався – 0: 3. Але невелика перерва пішла йому на користь – 4: 4. Далі почалася боротьба нервів і міцніше вони виявилися в українця – 15:12!

Браво Ігоре! Фото sport.ua.
Браво, Ігоре! Фото sport.ua.

37-річний дебютант Олімпіади Ігор Рейзлін здобуває першу в історії для України медаль серед шпажистів! І привів Ігоря до цього успіху його тато-тренер Дмитро Рейзлін.

І привів Ігоря Рейзлина до бронзового успіху його тато-тренер Дмитро Рейзлін.

До речі, це друга медаль України в Токіо після «бронзи» дзюдоїстки Дар'ї Білодід.

А лідирує у медальному заліку Китай, який вже виборов 8 нагород: 4 «золота», 1 «срібло» і 3 «бронзи».