Курси НБУ $ 39.23 € 42.44
20-річна українка Каміла Конотоп посіла п'яте місце в змаганні важкоатлеток у ваговій категорії до 55 кг

Вона таки молодчинка!

Фото REUTERS.

Юна спортсменка зробила все, що могла зробити...

На Олімпіаді-2020 настав час розіграти нагороди між важкоатлетами. 26 липня у ваговій категорії до 55 кг Україну представляла юна Каміла Конотоп, інформує УНІАН.

У ривку Конотоп показала 4-й результат (94 кг). У першій спробі Каміла взяла вагу 91 кг, у другій - 94 кг, а от у третій не зуміла підняти 96 кг.

У поштовху Каміла підкорила вагу 112 кг (106, 110, 112). Сумарно Конотоп подужала 206 кг - 5-й результат серед всіх учасників.

Сумарно Конотоп подужала 206 кг - 5-й результат серед усіх учасників.

Золото дісталося представниці Філіппін, котра змогла навіть встановити олімпійський рекорд. Срібло та бронза відповідно дісталися спортсменам з Китаю і Казахстану.

Каміла є наймолодшою учасницею олімпійського турніру з важкої атлетики. Наша співвітчизниця в травні цього року вже виграла чемпіонат світу з рекордом, а також у Москві у квітні стала чемпіонкою Європи.