Кубок пожежників у Луцьку: сьогодні змагатимуться на стадіоні «Авангард»

Приходьте повболівати!

Фото dyvys.info.

Там можна буде побачити пожежну естафету 4х100 метрів

29 липня у Луцьку розпочався другий день змагань за Кубок України з пожежно-прикладного спорту.

Змагаються за кубок переможця 14 команд територіальних підрозділів та вищих навчальних закладів ДСНС України, до складу яких увійшло понад 120 учасників, серед яких 23 жінки.
Цього дня спортсмени звиборюють першість у подоланні 100-метрової смуги з перешкодами.
Першими у поєдинок вступили жінки. Відтак у фіналі забігу з подолання 100-метрової смугиз перешкодами зустрілися волинянки Юлія Гаврилюк, киянки Маргарита Басюк та Ірина Ліщинська, а також представниця команди Чернівецької області Вікторія Ватаманюк.

Після обіду локація змагань зміниться – забіги відбуватимуться на стадіоні Аванга

У напружені боротьбі пальму першості здобула Ірина Ліщинська, фінішувавши з результатом 17,45. Другою фінішувала Маргарита Басюк з результатом 18,37 с, а третій кращий результат у Юлії Гаврилюк (18,48 с).

Триває підготовка до забігів чоловіків у подоланні 100-метрової смуги з перешкодами.
Після обіду локація змагань зміниться – забіги відбуватимуться на стадіоні Авангард. Учасники команд виборюватимуть першість у пожежній естафеті 4х100 метрів.

Джерело: ГУ ДСНС України у Волинській області.