Чим схожі СБУ та ФСБ: Ілля Новіков порівняв викрадення судді Чауса та Надії Савченко - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.64 € 31.22
Чим схожі СБУ та ФСБ: Ілля Новіков порівняв викрадення судді Чауса та Надії Савченко

Суддя Чаус, який сьогодні нібито знайшовся.

Фото Цензор.НЕТ.

Чим схожі СБУ та ФСБ: Ілля Новіков порівняв викрадення судді Чауса та Надії Савченко

Методи роботи російського ФСБ та українських спецслужб ідентичні. Про це написав адвокат Ілля Новіков на сторінці у соціальній мереж Facebook

Адвокат нагадав, що у квітні суддя Чаус, на екстрадицію якого в Україні Молдова не дала згоди, зник в Кишиневі, і дуже швидко з'ясувалося, що співробітники українських спецслужб засвітилися на його вивезенні.

«На рівному місці виник дипломатичний скандал, який не вщух, а дістався у спадок адміністрації нового президента Санду. Тому що Молдова не може просто зробити вигляд, що викрадення не було. Три місяці Чаус перебував невідомо де (злі язики кажуть – на одній базі СБУ), і ось сьогодні його випадково виявив в одних трусах староста села і здав в поліцію. І за останніми повідомленнями, Чаус вже знову затриманий і відвезений з відділу поліції СБУшниками», - зауважив Ілля Новіков.

І тут раптом знайшлася в машині , яку даішники зупинили на дорозі через не включені фари.

«У мене через все це крінж і дежавю, тому що рівно сім років тому ФСБшники розповідали нам як вони точно так само випадково знайшли у себе під Воронежем Надію Савченко, яка за два тижні до цього зникла з Луганська. І тут раптом знайшлася в машині , яку даішники зупинили на дорозі через не включені фари», - розповів адвокат.

Ілля Новіков.
Ілля Новіков.

 «Коли СБУ списує схеми у ФСБ «тільки не слово в слово, а змінюй, щоб училка не спалила» - це і соромно, і тривожно. Тому що якщо вони працюють так у справі, у якій заздалегідь відомо, що буде великий міжнародний інтерес, то як вони працюють взагалі? І тому що, коли копіюєш схеми роботи, раніше чи пізніше починаєш копіювати і суть», - зауважив він.

Читайте також: Суддя Чаус «знайшовся» в Україні, бо намагаються замести сліди його викрадення в Молдові – Павленко​.

Ілля Новіков також виклав фотокопію аркуша зі справи Надії Савченко, до описується момент її викрадення співробітниками ДПС Росії.

Як відомо Ілля Новіков був у команді захисників ув'язненої Росією української льотчиці Надії Савченко.