Курси НБУ $ 39.57 € 42.12
Олімпіада-2020: українець ефектно вийшов у фінал з греко-римської боротьби

Видовищно.

Українець Парвіз Насібов пройшов у фінал Олімпійських Ігор у Токіо з греко-римської боротьби у ефектній та драматичній сутичці

Насібов пройшов у півфінал завдяки двом перемогам у стартових раундах. Спочатку українець здолав данця Фредріка Б’єрхууса, а після нього вибив з боротьби за «золото» представника ОКР Артьома Суркова, передає УНН.

Наприкінці зустрічі Насібов на емоціях здобув ще два очки і пройшов у фінал. У підсумку ж українець здобув перемогу у сутичці з рахунком 7:6.

Суперником Насібова у півфіналі став єгипетський борець Могаммед Ібрагім Ель-Саєд. На світовому рівні єгиптянин не здобував нагород, хоча на континентальному чотири рази ставав чемпіоном Африки і ще одного разу — переможцем Африканських Ігор.

Ель-Саєд першим набрав очки проти Насібова. За півтори хвилини до кінця першого періоду єгиптянин діяв активніше, за що отримав очко. А у партері єгипетський борець зміг виконати кидок та заробив ще чотири. Насібов міг відігратися ще до перерви. Українець виконав атаку на Ель-Саєда, за яку спочатку отримав три очки. Проте після перегляду рішення було переглянуте, а очки у Насібова забрали.

У другому періоді український борець намагався відігратися. Але бал за активність отримав єгиптянин. Два бали за 50 секунд Насібов відіграв, а потім після виграної апеляції йому зарахували чотири бали.

А наприкінці зустрічі Насібов на емоціях здобув ще два очки і пройшов у фінал. У підсумку ж українець здобув перемогу у сутичці з рахунком 7:6.

Сутичку за золото Ігор у Токіо Насібов проведе у середу, 4 серпня.