Окупанти назвали Хресну ходу УПЦ МП «контрольною перевіркою сил» - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.53 € 31.08
Окупанти назвали Хресну ходу УПЦ МП «контрольною перевіркою сил»

Окупанти, колаборанти та зрадники України вважають ходу свідченням підтримки їхніх ідей в Україні. Чому ж цього не спростовує сама УПЦ МП?

Фото РІСУ.

Окупанти назвали Хресну ходу УПЦ МП «контрольною перевіркою сил»

28 липня в залі «кабінету міністрів ДНР» відбулася нарада керівництва угруповання з представниками Української православної церкви Московського патріархату

За повідомленям Інформаційного спротиву (ІС), на нараді також були присутні російські куратори від ФСБ і ГРУ МО РФ, а також були запрошені 12-15 служителів Донецької єпархії УПЦ МП. Вся нарада була присвячена саме їм, пише автор Telegram-каналу «Вольнодумец».

Спочатку «міністр закордонних справ ДНР» Наталія Ніканорова привітала всіх з вдало проведеними святкуванням 1033-ї річниці з дня Хрещення Русі. Від імені ватажків «ДНР» вона висловила велику подяку священнослужителям «за добре організовану хресну ходу парафіян в самій «ДНР», в Донецькій і Луганській областях, в тому числі на підконтрольній Україні території та в цілому в Україні».

Вона зазначила: «Ця хода з’явилася контрольною перевіркою наших сил перед можливими загрозами і своєрідним підсумком нашої підготовки до демонстрації наших зусиль по єднанню наших прихильників і всіх росіян в Україні. Нас підтримує дуже багато людей в Україні й хода в Києві це наочно показала».

Один з московських кураторів ФСБ був дуже задоволений проведеною Хресною ходою, сказавши, що вона пройшла на дуже хорошому організаційному рівні.

Як йдеться у повідомленні ІС, один з московських кураторів ФСБ був дуже задоволений проведеною Хресною ходою, сказавши, що вона пройшла на дуже хорошому організаційному рівні.

«Хресну ходу УПЦ МП в Києві підтримав уряд, на високому рівні забезпечив порядок і безпеку під час ходи. Це дозволило продемонструвати єднання народів України й Росії навколо найбільшої і впливової церкви в Україні — РПЦ», — сказав представник ФСБ. Він також передав священнослужителям від Московського Патріарха Кирила (Гундяєва) подяку і кожному — велику коробку з подарунками.

Читайте також: Павленко: викрадення Чауса – важкий злочин української влади, яким вона прикриває держзраду у вагнергейті​.

У повідомленні також сказано, що «глава ДНР» Пушілін 28 липня оголосив про заснування в «ДНР» «державної нагороди» – «ордена Святого Володимира».

Джерело: РІСУ.