На волинському курорті покажуть фільм про ветеранів російсько-української війни (Відео) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.64 € 31.22
На волинському курорті покажуть фільм про ветеранів російсько-української війни (Відео)

На цьому кадрі стрічки дружина Героя з маленькою донькою прийшли на могилу до свого чоловіка.

Скрін із відео volyn.com.ua.

На волинському курорті покажуть фільм про ветеранів російсько-української війни (Відео)

Відеопроєкт про ветеранів АТО підготували журналісти «Газети Волинь»

Показ документального відео «Я вірю, що закінчиться війна...» влаштують у санаторії «Лісова Пісня», що на Шацьких озерах.

Михайло Харків у 2015 боронив Україну від агресора в Новомихайлівці, Станиці Луганській, Маліновому, Теплому. У цих селах Донеччини й Луганщини тривали тоді жорстокі бої.

У закладі також відпочиває автор ідеї фільму Євгенія Харків та її чоловік Михайло, який став одним із героїв стрічки. Він у 2015 боронив Україну від агресора в Новомихайлівці, Станиці Луганській, Маліновому, Теплому. У цих селах Донеччини й Луганщини тривали тоді жорстокі бої. Михайло Харків прийшов на передову з мирним псевдо «Баян», адже працював вчителем музики в школі, а згодом побратими назвали його Ураганом.  Нині чоловік змушений боротися з важкою хворобою

Крім пана Михайла, у зйомках взяли участь більше десяти бійців та родичів загиблих героїв з Горохівщини, кожен з яких розповів про свою війну.

Нагадаємо, Ураган повернувся з фронту і звів капличку.