Курси НБУ $ 29.25 € 31.34
54-річний українець найшвидше у світі їздить на мотоциклі (Відео)

Киянин Сергій Малик – володар 40 національних та світових рекордів у автомобільному спорті та повітроплаванні.

Фото із сайту Youtube.com.

54-річний українець найшвидше у світі їздить на мотоциклі (Відео)

Сергій Малик проїхав у США висохлим соляним озером Бонневіль і встановив новий рекорд швидкості для електробайків

На змаганнях Bonneville Speed Week 2021, що відбулися в серпні в США, українець на саморобному електричному мотоциклі Dnepr Electric встановив світовий рекорд швидкості, повідомляє видання «Фокус».

Під час заїздів 12 серпня гонщик встановив новий світовий рекорд швидкості у своєму класі. Результат Сергія Малика – 195,93 кілометрів на годину (107,217 миль/год).

Результат Сергія Малика – 195,93 кілометрів на годину.

«Це найскладніший рекорд, який у мене взагалі був. Все в останній момент: три спроби, три рекордних кваліфікації …», – прокоментував Сергій Малик своє чергове досягнення.

Дивимось, як це було:

Цей рекорд у Бонневілі став 40-м за рахунком у кар'єрі талановитого гонщика і це – відмінний подарунок до 30-ї річниці Незалежності України.

Раніше мотоцикл уже перемагав у Бонневілі, але в цьому році конструкція була доопрацьована, щоб досягти вищої швидкості в ході заїздів. Електробайк побудований спеціально для участі в рекордних заїздах на Бонневілі. Він оснащений синхронним електродвигуном на постійних магнітах номінальною потужністю 50 кВт і піковою 100 кВт. При цьому мотор важить всього 12 кг.

Сергій Малик і його рекордний мотоцикл перед заїздами в Бонневілі. Фото із сайту focus.ua.
Сергій Малик і його рекордний мотоцикл перед заїздами в Бонневілі. Фото із сайту focus.ua.

 Тяговий літіє-полімерний акумулятор має ємність 12 кВт • год, а інвертор — українського виробництва. Максимальний струм на виході — 200А, що забезпечує крутний момент 220 Нм.

Читайте також у нас: «Художник з Рівного продає оригінальний портрет голих Кличків (Фото)».

Telegram Channel