Дорослий дядько вивіз у ліс, напоїв горілкою та зґвалтував 16-річну дівчинку - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.35 € 30.57
Дорослий дядько вивіз у ліс, напоїв горілкою та зґвалтував 16-річну дівчинку

Немає слів...

Фото pixabay.com

Дорослий дядько вивіз у ліс, напоїв горілкою та зґвалтував 16-річну дівчинку

Окрім того, нелюд напоїв алкоголем і трьох 10-літніх хлопчаків

У місті Тараща Київської області чоловік зґвалтував дівчину у віці 16 років. До злочину дівчина сіла до чоловіка в авто, він заїхав за трьома 10-річними хлопчиками та у магазині купив пляшку горілки. Потім чоловік на ставку напоїв дітей алкоголем, а пізніше відвіз хлопчиків додому.

Після цього зловмисник повернув у ліс та у безлюдному місці зґвалтував дівчину, повідомляє ТСН.uа з посиланням на джерела, інформує УНІАН.

За попередніми відомостями, дівчина знала чоловіка, тому й погодилася сісти до нього в авто.

За попередніми відомостями, дівчина знала чоловіка, тому й погодилася сісти до нього в авто.

Начальник відділу комунікації поліції Київської області Ірина Прянішнікова повідомила, що за фактом злочину розпочато кримінальне провадження.

«...Всі учасники встановлені й надають свідчення з приводу своїх версій та обставин події. Призначено відповідні судові експертизи...», – поділилася співрозмовниця.

Правоохоронцям дівчина говорила, що її посадили в авто та кудись відвезли двоє чоловіків, проте пізніше один з них вийшов.

Нагадаємо, в Україні за зґвалтування передбачено кримінальну відповідальність – це ст. 152 Кримінального кодексу. За зґвалтування неповнолітньої/неповнолітнього в нашій країні загрожує до 12 років позбавлення волі.

Читайте також: Влада нищить «Кузню на Рибальському», але використовує збудовані там кораблі на параді.