У мережі показали нові відео з останніми секундами життя мера Кривого Рогу Павлова - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.34 € 30.56
У мережі показали нові відео з останніми секундами життя мера Кривого Рогу Павлова

Триває слідство.

Фото УНІАН.

У мережі показали нові відео з останніми секундами життя мера Кривого Рогу Павлова

Про смерть Павлова стало відомо 15 серпня - зараз її розслідують правоохоронці

У мережі показали чергові відео, зняті нібито вдома у криворізького міського голови Костянтина Павлова, якого 15 серпня виявили застреленим.

Як пише «Дніпро оперативний», запис опублікували криворізькі Телеграм-канали.

Ніяких тіней, рук і людей на вході не було.

На ньому видно, що, імовірно, Павлов сидить біля дверей у своєму будинку, після чого робить постріл. До цього він вів листування з невідомими особами в месенджері й ходив по кімнаті. На новому відео не видно, що там зображений конкретно криворізький мер, однак, як стверджується, там можна побачити сам момент пострілу.

Також кілька відео опубліковані в Телеграм-каналі «Олексій Таймурзін - без цензури». Його автор стверджує, що Павлов скоїв суїцид.

«У момент самогубства він був вдома один, це підтверджують камери відеоспостереження. Ніяких тіней, рук і людей на вході не було. Старі камери відеоспостереження спотворюють зображення, звідси і «зниклі шкарпетки» і т. д.», - пише він.

Читайте також: «Де взялися шкарпетки?»: на кадрах останніх хвилин життя мера Кривого Рогу помітили неспівпадіння з одягом (Фото 18+).