Експерти ВООЗ перевірили волинську лабораторію на ефективність досліджень щодо виявлення SARS-CoV-2 - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.34 € 30.45
Експерти ВООЗ перевірили волинську лабораторію на ефективність досліджень щодо виявлення SARS-CoV-2

Мета Програми – підтвердження компетентності, професійності, достовірності в проведені досліджень.

Фото зі сайту: Волинський ОЦКПХ МОЗ.

Експерти ВООЗ перевірили волинську лабораторію на ефективність досліджень щодо виявлення SARS-CoV-2

Спеціалісти витримали перевірку на «відмінно»

ДУ «Волинський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України» брав участь у Програмі зовнішньої оцінки ефективності лабораторій щодо виявлення SARS-CoV-2 методом ПЛР, яка проводилась  Бюро ВООЗ в Україні. Мета Програми – підтвердження компетентності, професійності, достовірності в проведені досліджень. Лабораторією було протестовано панель контрольних зразків. Крім того експертом Бюро ВООЗ в Україні проведено оцінку якості лабораторії щодо виявлення SARS-CoV-2.

За період пандемії коронавірусної хвороби  в центрі проведено  більше 216 тис.  досліджень, що становить 94 % від загальної кількості обстежень по області.

За результатами оцінювання  Бюро ВООЗ в Україні, відповідно до Програми  оцінки ефективності лабораторій щодо виявлення SARS-CoV-2  роботу лабораторії визнано на відмінно, про що свідчить сертифікат відповідності.

ДУ «Волинський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України» продовжує проводити тестування біоматеріалу на виявлення SARS-CoV-2 методом ПЛР. За період пандемії коронавірусної хвороби  в центрі проведено  більше 216 тис.  досліджень, що становить 94 % від загальної кількості обстежень по області.

Джерело: Волинський ОЦКПХ МОЗ