Гол Мар'яна Шведа приніс «Мехелену» перемогу (Відео)

Оце так!

Фото Getty Images/Global Images Ukraine

Українець також заробив жовту картку

Екс-півзахисник львівських «Карпат» Мар'ян Швед відзначився забитим м'ячем в матчі 5-го туру чемпіонату Бельгії. 24-річний українець виступає за «Мехелен» і він забив переможний гол у ворота «Сен-Жілуаза», інформує УНІАН.

Коли на табло був нічийний рахунок 1:1, то український вінгер спромігся вивести свою команду вперед на 55-й хвилині гри.

Коли на табло був нічийний рахунок 1:1, то український вінгер спромігся вивести свою команду вперед на 55-й хвилині гри. За 10 хвилин після взяття воріт Швед побачив жовту картку від арбітра за порушення правил. У підсумку, «Мехелен» переміг з рахунком 3:1.

Зауважимо, що в поточному сезоні чемпіонату Бельгії Мар'ян забив вперше, це була його третя гра.

«Мехелен» цим літом придбав Шведа, права на якого були в шотландського «Селтіка».

Швед у своєму активі має дві гри за національну збірну України.

Відео голу Мар'яна Шведа:

У серпні минулого року Швед перейшов з шотландського «Селтіка» в річну оренду в «Мехелен» з правом викупу.

Спочатку справи у Шведа йшли не дуже добре. І в грудні тренер «Мехелена» публічно розкритикував Шведа, заявивши, що він «ставить себе вище команди». Після цього українець взявся за голову, зумів проявити себе і в останніх іграх закріпився в основному складі.

У 25 матчах за бельгійський клуб Швед забив 6 голів і віддав три гольові передачі.