Фельдшерка з Волині випробувала себе в телешоу «Україна має талант» - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.34 € 30.56
Фельдшерка з Волині випробувала себе в телешоу «Україна має талант»

Світлана чекає на рішення членів журі щодо її участі у подальших етапах конкурсу талантів і пізнає основи роботи у медицині.

Фото Газета Полісся.

Фельдшерка з Волині випробувала себе в телешоу «Україна має талант»

Дев’ятнадцятирічна Світлана Смаль взяла участь у передкастингу нового сезону відомого всеукраїнського телепроєкту, черговий випуск якого вийде на екрани телевізорів вже восени

Про це пише Камінь-Каширська районна газета «Полісся».

Для участі в конкурсі дівчина обрала пісню на слова української авторки Оксани-Максимишин-Корабель «Мамо, не плач». Цей проникливий твір-присвята Героям Майдану зазвучав її голосом, як музичний факт того, що відображає сьогодення в умовах російсько-української війни та нашої новітньої боротьби за Незалежність України.

Музика супроводжує мене із раннього дитинства. Усі жінки нашого сімейства напрочуд гарно співали, хоч ніхто з них не пов’язав життя із професійною сценою.

Світлана чекає на рішення членів журі щодо її участі у подальших етапах конкурсу талантів і пізнає основи роботи у медицині. У колективі Камінь-Каширського відділення екстреної медичної допомоги трудиться віднедавна, лише другий місяць. Молода медичка наслідує приклади відомих досвідчених та амбітних людей, які поруч з професійним фахом шліфують і здібності, даровані природою.

 

 — Музика супроводжує мене із раннього дитинства. Усі жінки нашого сімейства напрочуд гарно співали, хоч ніхто з них не пов’язав життя із професійною сценою. Я теж не є винятком. Адже попри те, що навчалась чотири роки у музичній школі у класах бандури та вокалу, при виборі професії надала перевагу медицині, — розповідає Світлана.
Тим часом, здобуваючи фах у Луцькому медичному коледжі, мистецький талант дівчини нестримно пробивався з душі на світ. Тож чи не в усіх культурно-масових заходах області Світлана представляла свій навчальний заклад як співачка, виразно виконувала вокальні твори під власний акомпанемент бандури.

Читайте також: Розповіли про доблесний шлях волинського прикордонника, який отримав 3-кімнатну квартиру​.

І хоч Світлана пов’язала свою долю з медичною сферою, вона й далі продовжує випробовувати сили в різноманітних конкурсах, виступає на святкових заходах, що відбуваються на теренах Камінь-Каширщини. До речі, і цими днями вона взяла участь у концерті, присвяченому ювілею Незалежності України — виступила із вокальним номером на парковій сцені нашого міста.
Леся МІНІБАЄВА.