«Волинь» у Львові «взуває» «Карпати» й крокує далі в Кубку України (Відео)

Таки ж молодці!

Ілюстрація ФК "Волинь".

Лучани дотиснули суперника лише в екстратаймах

«Карпати» (Львів) – «Волинь» (Луцьк) – 2:3 (0:1 – Максим Сасовський, 56 хв.; 1:1 – Денис Кожанов, 90+3 хв., з пенальті; 1:2 – Андрій Ляшенко, 94 хв.; 1:3 – Владислав Кузнєчіков, 107 хв.; 2:3 – Денис Галенков, 111 хв.)

Кубок України. Третій попередній етап. 31 серпня 2021 року. Львів. Стадіон «Україна». Головний суддя Юрій Іванов (Донеччина).

Волинсько-галицьке дербі це цікаво завжди. Проте пікантності сьогоднішньому протистоянню надавав той факт, що відроджені «Карпати» очолює колишній тренер «Волині» Андрій Тлумак, а у складі нині друголігового львівського клубу виступає низка гравців, які не так давно грали за команду з Луцька.

Волинсько-галицьке дербі це цікаво завжди.

Гості вийшли вперед завдяки голу 20-річного Максима Сасовського, забититому в першій половині другого тайму. Волиняни були дуже близькими до перемоги в основний час. Проте на 90+3 хвилині поєдинку головний суддя Юрій Іванов поставив у ворота лучан пенальті, який реалізував добре відомий нам 34-річний Денис Кожанов.

А ось в дебюті першого екстратайму гравцям «Волині» вдалася прекрасна контратака, на вістрі якої прекрасно відіграв 23-річний Андрій Ляшенко!

На початку ж другого екстратайму 18-річний Владислав Кузнєчіков божевільним ударом зі штрафного (до воріт було понад 30 метрів!), здається, ховає «Карпати» 3:1 на користь «Волині»!

Проте львів'яни вже за кілька хвилин повернулися в гру 25-річний Денис Галенков скоротив відставання своєї команди до мінімуму!

Далі «червоно-білим» було сутужно проте вони вистояли! Підопічні Альберта Шахова крокують далі в Кубку України!