«Ситуація погіршується»: сусідів волинян можуть віднести до «помаранчевої зони» карантину - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.29 € 30.58
«Ситуація погіршується»: сусідів волинян можуть віднести до «помаранчевої зони» карантину

На Львівщині коронавірус знову швидко поширюється.

Фото УП.

«Ситуація погіршується»: сусідів волинян можуть віднести до «помаранчевої зони» карантину

В Україні найбільш небезпечними через коронавірус є три області

Посилити карантин в Україні можуть вже від 13 вересня, перевівши всю країну до «жовтої» зони. Втім, у регіонах, де найгірші показники з коронавірусу, карантин можуть посилити ще більше, пише ТСН

Наразі найнебезпечніша ситуація з поширенням коронавірусу у Чернівецькій, Львівській та Вінницькій областях. 

Про це заявив очільник парламентського комітету з питань здоров'я нації Михайло Радуцький на погоджувальній раді 7 вересня.

За його словами, наразі найнебезпечніша ситуація з поширенням коронавірусу у Чернівецькій, Львівській та Вінницькій областях. У згаданих областях можуть посилити карантин, відповідно до «помаранчевої» чи «червоної» зони.

«Ситуація епідемічна дійсно в країні погіршується. Ми не єдина країна, це в цілому ситуація у світі. Ми сильно забули про карантинні обмеження… На сьогодні країна наближається до жовтої зони. Помаранчева і червона зона будуть адаптовані тільки в тих областях, де є проблема. Найнебезпечніші сьогодні в плані епідемії три області: Буковина, Львівська область і Вінницька область. Там, наймовірніше, буде змінюватися колір обмежень. Але в цілому поки казати про якесь посилення обмежень в цілому у країні зарано», - висловився Радуцький.

Читайте також: На Волині від коронавірусу померла людина​.

Також Радуцький додав, що нині в Україні є можливість вакцинувати від коронавірусу 20 мільйонів людей.