Курси НБУ $ 29.25 € 30.77
У центрі Парижа пограбували ювелірну крамницю: винесли коштовностей на 10 мільйонів гривень

Немає слів...

Фото n-w.tv

У центрі Парижа пограбували ювелірну крамницю: винесли коштовностей на 10 мільйонів гривень

Частину грабіжників вдалося затримати

У вівторок, 7 вересня, озброєні злочинці пограбували ювелірну крамницю поруч з площею Вандом у центрі Парижа, що вважається елітним районом, та винесли коштовності на суму близько 10 млн євро.

Як пише «Європейська правда», про це повідомляє Reuters.

Троє грабіжників увірвались в крамницю Bulgari близько опівдня. Після пограбування вони втекли з місця на автомобілі, а ще кілька їхніх спільників - на скутерах. Невдовзі після початку погоні вони покинули авто і спробували втекти пішки, двох із них затримала поліція. Один в процесі затримання отримав вогнепальне поранення у ногу. 

Троє грабіжників увірвались в крамницю Bulgari близько опівдня. Після пограбування вони втекли з місця на автомобілі, а ще кілька їхніх спільників - на скутерах.

Чи вдалось повернути вкрадені коштовності, наразі не уточнюється. 

Це вже третє з серії гучних пограбувань ювелірних магазинів останніми місяцями, нагадує Le Parisien. У липні на майже 2 млн євро пограбували магазин Chaumet біля Єлисейських полів, злочинців згодом затримали разом з більшою частиною вкраденого. Також у липні грабіжники увірвались до крамниці Dinh Van в центральній частині міста і винесли товар на 400 тисяч євро. 

Читайте також: Не дотрималася звичаю….

Telegram Channel