Полтавська нападниця-арбалетниця заявила у суді, що з дитинства піддавалася жорсткому булінгу (Фото) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.20 € 30.49
Полтавська нападниця-арбалетниця заявила у суді, що з дитинства піддавалася жорсткому булінгу (Фото)

Що ж ти, дурне, накоїло...

Фото УНІАН.

Полтавська нападниця-арбалетниця заявила у суді, що з дитинства піддавалася жорсткому булінгу (Фото)

У залі суду перебували батьки підозрюваної. Відомо, що мама працює медичною сестрою у психіатричній лікарні. Родина мешкає у гуртожитку

19-річна жителька Полтави Таїсія Петрова, яка поранила у школі з арбалета двох учителів, назвала себе жертвою булінгу та шкодує про свій вчинок.

Як передає кореспондент УНІАН, про це вона заявила на засіданні Київського районного суду Полтави з обрання їй запобіжного заходу.

Підозрювана у вчиненні злочину свою вину визнала й співпрацює зі слідством. Вона жалкує про свій вчинок і попросила вибачення у своїх жертв, з якими ніколи в житті не була знайома.

Підозрювана у вчиненні злочину свою вину визнала й співпрацює зі слідством. Вона жалкує про свій вчинок і попросила вибачення у своїх жертв, з якими ніколи в житті не була знайома.

«Мені дуже шкода, що я таке зробила, і якщо б я мала змогу повернути час назад, то я нізащо так не вчинила б», - сказала дівчина.

Свої дії студентка 3-го курсу соціально-психологічного факультету Національного університету цивільного захисту України (Харків) пояснила тим, що з дитинства піддавалася булінгу, у тому числі й з боку вчителів. Тому змушена була змінити три школи.

За її словами, поділитися своїм душевним болем їй не було з ким – друзів у неї немає, а батьків, які «зайняті роботою, не хотіла вантажити своїми проблемами». І ось тепер вирішила, що настав час нікого не боятися і налякати вчителів, бо зло породжує зло.

Таїсія розповіла, що давно захоплюється стрілецькою зброєю, тому придбала через Інтернет спортивний арбалет Man Kung та пластикові стріли до нього з металевими наконечниками. Вчилася стріляти у дерев’яний круг.

На засіданні суду вона зазначила, що у понеділок, 6 вересня, не поїхала на навчання, а близько 10-ї ранку прийшла до своєї першої школи. До приміщення зайшла через відчинений боковий вхід, який не охоронявся, й поцілила стрілою в учительку української мови та літератури, яка стояла до неї спиною. Стріла травмувала лише шкіру жінки. А ось постріл у завуча з навчально-виховної роботи, яка намагалася зупинити зловмисницю, міг би бути смертельним, якби вона не прикрила груди лівою рукою. Стріла прошила зап’ястя і зачепила молочну залозу. Їй хірурги наклали шви на руку.

Завуч запросила свою кривдницю до кабінету й спілкувалася з нею до приїзду поліції, намагаючись зрозуміти психологію її вчинку.

«Вона повелась людяно, не кричала, попри те, що в неї текла кров», - пригадує Таїсія.

У справі проведено і призначено низку експертиз. Не виключено, що у дівчини існують проблеми з психікою, адже, за інформацією правоохоронців, у її мобільному телефоні були фотографії розчленованих тварин, можливо, зроблених нею самою. А у щоденнику були записи про наміри скоїти суїцид.

У залі суду перебували батьки підозрюваної. Відомо, що мама працює медичною сестрою у психіатричній лікарні. Родина мешкає у гуртожитку. Від спілкування з журналістами подружжя категорично відмовилось.

 

Читайте також: На Рівненщині пенсіонер під час копання картоплі втратив руку.