Курси НБУ $ 39.00 € 42.16
Волинянки п’ять разів «відфутболили» галичанок

Було гаряче!

Фото управління у справах молоді та спорту облдержадміністрації.

8 вересня 2021 року відбувся поєдинок 10 туру чемпіонату України серед жіночих команд Вищої ліги України сезону-2021/2022

У матчі зіграли команди ЖФК «Ладомир» з Володимир-Волинського та ЖФК « Карпати» зі Львова.  У підсумку матчу команда Володимир – Волинського «Ладомир» вирвала перемогу у галицько-волинському дербі з «Карпатами», забивши 5 голів у ворота суперника.

Головними бомбардирам гри стала Перевізник Христина, яка забила м’яч у ворота суперниць на 5 – ій, 36 – ій, 79 – ій, 85- ій хвилинах та Семків Даяна на 77 хвилині.

На старті матчу Христина Перевізник вивела волинянок уперед, забивши перший гол.

На старті матчу Христина Перевізник вивела волинянок уперед, забивши перший гол. На 35-ій хвилині гри футболістка відзначилася дублем, влучно пробивши з лінії штрафної площі в ближній кут воріт – 0:2.

На 77-ій хвилині Даяна Семків ударом голови замкнула навіс партнерки з кутового – 0:3. Завершальні два голи забила Христина Перевізник.

Нагадаємо, склад команди Володими-Волинської дівочої футбольної команди «Ладомир»:Гадада Тетяна, Наумич Олеся, Ольхова Леся, Шайнюк Марина (Кузьмич Анастасія, 88), Харчина Яна, Довганик Анастасія (Дуб Божена, 53), Семків Даяна, Невар Мирослава, Лемешук Анна, Перевізник Христина (Борковська Вероніка, 88), Гірин Вікторія (Радіонова Вікторія, 85). Вітаємо «Ладомир» та їх тренера Олега Бортніка і бажаємо нових перемог.