Оля Полякова про секс з чоловіком на 17-ому році шлюбу: «Підняти комбайн заради одного колоска» - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.34 € 30.45
Оля Полякова про секс з чоловіком на 17-ому році шлюбу: «Підняти комбайн заради одного колоска»

Полякова про все розповіла відверто.

Фото ТСН.

Оля Полякова про секс з чоловіком на 17-ому році шлюбу: «Підняти комбайн заради одного колоска»

Співачка також розповіла про кризу у стосунках з коханим

Популярна співачка Оля Полякова відверто розповіла про особисте життя, пише ТСН.

Так, у новому YouTube-шоу Маші Єфросиніної «Взрослые девочки» зірки обговорили тему стосунків у тривалому шлюбі. Зокрема, знаменитості розповіли про секс.

37-річна Полякова поділилася, що з роками пристрасть із чоловіком Вадимом згасла, а займатися коханням їй хотілося б хоча б двічі на тиждень.

 

 «Боюся, що якщо я скажу «чотири», чоловік запитає: «З ким ще двічі?». Звичайно не чотири. Хотілося б двічі на тиждень. Ти знаєш, не так! Хотілося б хотіти двічі на тиждень. Тому що проблема тривалого шлюбу не лише в тому, що він мене не хоче, а в тому, щоб взагалі підняти цей комбайн заради цього одного колоска... У довгому шлюбі є тема ліні», - зізналася співачка.

Так, минає пристрасть, регулярний секс, романтизм, потяг. Але ти живеш з людиною для комфорту, у вас спільні діти, спільні цілі, ви дружні.

Також виконавиця поділилася, що зараз у їхніх з чоловіком стосунках криза. При цьому, це вперше. Оля зізналася, що раніше вона весь час розмовляла з обранцем та вони були найкращими друзями. На 17 році шлюбу артистка зрозуміла, що зараз їх «штормить».

«І нас штормить тихо. Я теж усвідомлюю нудьгу. У якийсь момент ти розумієш, що ти вже дорослий, незалежний, діти підросли. Ти на це дивишся, і запитуєш себе: «І все? Кінець? Так завжди буде?». Природно, жінка не зайнята йде і знаходить собі коханця, розваги, ще чогось. Жінка зайнята – десь сублімує», - розповіла артистка.

Полякова також пригадала, що раніше у неї з Вадимом було багато пристрасті і жорстких сварок.

«Пам'ятаю, тікала з машини до лісу, а він за мною. Дряпали одне одному обличчя. Це було жахливо! Згадую це життя… Сьогодні цього немає. З одного боку я цього вже й не хочу, але, напевно, це і підігріває пристрасть. Так, минає пристрасть, регулярний секс, романтизм, потяг. Але ти живеш з людиною для комфорту, у вас спільні діти, спільні цілі, ви дружні. Ти береш ці мінуси, якщо плюсів більше, ти прощаєш ці мінуси», – поділилася вона.

Зауважимо, співачка Оля Полякова та бізнесмен Вадим Буряковський одружилися менше ніж за рік після знайомства, коли зірка завагітніла Машею. У шлюбі у пари також народилася ще одна донька Аліса. Вадим старший від Олі на 15 років.

Читайте також: Разумков не хотів вакцинуватись і захворів на ковід вдруге​.