В Україні за дотриманням карантину стежитимуть за допомогою камер - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.29 € 30.58
В Україні за дотриманням карантину стежитимуть за допомогою камер

Хворобу ліпше попередити.

Фото ільстративне з сайту rbc.

В Україні за дотриманням карантину стежитимуть за допомогою камер

Міністерство охорони здоров'я запустить проєкт зі встановлення камер відеоспостереження, які дозволять контролювати дотримання карантинних заходів по регіонах

Це вимушений захід у зв'язку з небажанням місцевої влади йти всупереч очікуванням своїх виборців і вкрай лояльним ставленням до порушень протиепідеміологічних заходів у містах.

Про це в інтерв'ю виданню LIGA.net розповів головний санітарний лікар України Ігор Кузін, пише Обозреватель. 

Крім технічних нововведень, буде проводитися й адміністративна робота з виїздами з регуляторною комісією в регіони, де спостерігається погіршення пандемічної ситуації.

Найімовірніше, в разі зростання кількості заражень і важкого перебігу захворювання будемо проводити досить часті візити в області.

«Коронавірусна хвороба – це надзвичайна ситуація національного масштабу. Найімовірніше, в разі зростання кількості заражень і важкого перебігу захворювання будемо проводити досить часті візити в області, в окремі заклади, щоб пояснити або на місці переконатися в тому, що норми працюють ефективно», – вказав Кузін.

Що стосується камер, то, за словами чиновника, вони будуть встановлені в гіпермаркетах міст регіонального значення, де з записів можна буде визначити, який відсоток відвідувачів порушує масковий режим і як до цього ставиться адміністрація.

Читайте також: Як штам Дельта впливає на дітей