Арестович запропонував ще одну назву Україні - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.35 € 30.57
Арестович запропонував ще одну назву Україні

Замахнувся на святе?

Фото зі сайту УНІАН.

Арестович запропонував ще одну назву Україні

Раніше Арестович оскандалився пропозицією перейменувати Україну в Русь-Україну

Радник глави ОП Олексій Арестович після скандалу з перейменуванням країни в Русь-Україну запропонував як альтернативу ще одну назву. Про це йшлося в ефірі програма Politeka, який вже встигли розтиражувати російські пропагандистські програми.

Замість Русі-України, пише УНІАН, Арестович запропонував перейменувати Україну в «Об'єднані землі України». Радник Єрмака послався тут на приклади європейських країн.

«Об'єднані землі України можна було б назвати. Тут широкий простір. Ми схожі на Австрію і Німеччину, яких міряють землями. У нас теж треба міряти землями. У нас є географічно відокремлені райони, зі своїми мікрокультурами, зі своїм субетносом, зі своєю історією. І землями їх було б називати в самий раз, наприклад», - заявив Арестович.

Крім того, від Арестовича надходила пропозиція розмежувати законодавчо поняття «руський» і«російський».

Раніше Арестович оскандалився пропозицією перейменувати Україну в Русь-Україну: «Наше завдання - стати Руссю-Україною. І зауваж, ця назва прозвучала за останні три тижні в Києві п'ять разів у промові президента, офіційно. От якщо ми це зробимо - про решту можна не сильно турбуватися».

При цьому Арестович не повідомив, чи підтримує цю ідею сам президент Володимир Зеленський.

Крім того, від Арестовича надходила пропозиція розмежувати законодавчо поняття «руський» і«російський».