Порошенко: імпортувати з Росії технології фальсифікації виборів так само неприйнятно, як купувати у них електрику - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.20 € 30.49
Порошенко: імпортувати з Росії технології фальсифікації виборів так само неприйнятно, як купувати у них електрику

«Закрадається підозра, що саме у росіян наша влада позичила ідею, яку рекламувала в Стенфорді – щоб усі громадяни України мали можливість голосувати на виборах в Інтернеті».

Фото Європейська солідарність.

Порошенко: імпортувати з Росії технології фальсифікації виборів так само неприйнятно, як купувати у них електрику

Росія обкатує на виборах до Держдуми технологію фальсифікацій через дистанційне голосування. Про це у своєму відеозверненні сказав п’ятий Президент, лідер партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко. Він застеріг українську владу від запозичення таких виборчих технологій

«В Росії вже обкатують технологію дистанційного голосування через Інтернет. Як вони жартують, дуже «чесна», дуже «надійна» технологія. На цих виборах вони експериментують поки що в шести регіонах Росії, а також в українському Севастополі та в окупованих районах українського Донбасу», – зазначив Порошенко. 

На цих виборах вони експериментують поки що в шести регіонах Росії, а також в українському Севастополі та в окупованих районах українського Донбасу.

«Дуже хотів би помилитися, але закрадається підозра, що саме у росіян наша влада позичила ідею, яку рекламувала в Стенфорді – щоб усі громадяни України мали можливість голосувати на виборах в Інтернеті. Той хто контролює – той і малює результат», – зауважує лідер «Європейської Солідарності».

Читайте також: Американська CNN розповіла на цілий світ про наш «вагнергейт»​.

«Імпортувати з Росії технології фальсифікації виборів так само неприйнятно, як купувати у них газ чи електроенергію. Щоб не сталося так, що транзитний сервер і «підрахуйство» 2004 року – то були лише квіточки, а ось і ягідка. У нас будуть чесні вибори, спочатку, згідно Конституції, у жовтні 2023 року чергові парламентські, а згодом і президентські. І ми нікому під прикриттям модних і красивих фішечок не дозволимо створити діджиталізований механізм фальсифікації», – застерігає п’ятий Президент.