Після невиклику до збірної України Руслан Маліновський провів яскравий матч за «Аталанту»

Нарешті!

Фото REUTERS.

Українець відзначився гольовою передачею

Український хавбек Руслан Маліновський відзначився гольовою передачею за «Аталанту» в матчі чемпіонату Італії проти «Сассуоло», інформує УНІАН.

Маліновський вийшов на поле у стартовому складі, а вже на 4-й хвилині асистував Робіну Гозенсу. На 61-й хвилині Руслан отримав жовту картку за незначне порушення правил, а через мить тренер його замінив на досвідченого Йосіпа Ілічича.

Маліновський вийшов на поле у стартовому складі, а вже на 4-й хвилині асистував Робіну Гозенсу.

«Аталанта» перемогла у підсумку з рахунком 2:1 і набрала 10 очок після п'яти турів. Бергамаски піднялися в зону Ліги чемпіонів і посідають поки що 4-ту сходинку.

Нагадаємо, що Олександр Петраков не викликав до збірної України Маліновського через конфлікт.