Вчені прогнозують стрімку і коротку хвилю COVID-19 в Україні - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.42 € 30.68
Вчені прогнозують стрімку і коротку хвилю COVID-19 в Україні

Фото ілюстративне.

Фото Pixabay.

Вчені прогнозують стрімку і коротку хвилю COVID-19 в Україні

Науковці КПІ та Інституту епідеміології та інфекційних хвороб ім. Л. В. Громашевського склали прогноз, якою буде осіння хвиля захворюваності коронавірусом

За цими прогнозами, у наступні 30 днів кількість нових щоденних випадків COVID-19 в країні може сягнути 15 тис, передає UaNews із посиланням на  Еспресо.TV.

Згасання четвертої хвилі очікується наприкінці листопада — на початку грудня 2021 року.

Хвиля захворюваності може бути стрімкішою, але коротшою проти торішньої. Учені зазначають, що причиною такого ускладнення епідемічної ситуації із СOVID-19 є значне послаблення, починаючи з липня 2021 року, карантинних обмежень і початок навчального процесу в більшості освітніх закладів освіти у вересні. Крім того, слід ураховувати ймовірність сезонного зростання інших респіраторних інфекцій, інтенсивність епідемічного процесу яких протягом попередніх 1,5 років стримувалася карантинними й іншими протиепідемічними обмеженнями.

Також науковці спрогнозували динаміку розвитку нової, четвертої хвилі COVID-19 в Україні на 200 днів уперед. Отримані дані показують, що ця хвиля може бути стрімкішою, але коротшою за попередні. Її пік передбачається на рівні 15 тис. – 18 тис. випадків захворюваності на добу. Згасання четвертої хвилі очікується наприкінці листопада — на початку грудня 2021 року.

Читайте також: Уряд планує дозволити роботу садочків та молодших класів незалежно від зони карантину.