Волинян просять допомогти колишньому вчителю фізкультури, який зумів привити любов до спорту сотням юнаків та юнок (Фото) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.20 € 30.49
Волинян просять допомогти колишньому вчителю фізкультури, який зумів привити любов до спорту сотням юнаків та юнок (Фото)

Волинь-нова

Волинян просять допомогти колишньому вчителю фізкультури, який зумів привити любов до спорту сотням юнаків та юнок (Фото)

Володимир Ляшук потребує невідкладної заміни кульшового суглобу

До жителів Доросинівської ОТГ та всіх волинян звернувся аспірант ВНУ імені Лесі Українки Володимир Потрапелюк, відомий своєю активною громадянською позицією:

«Доброго вечора жителям нашої громади та усім волинянам! Звертаюся до Вас із закликом про допомогу жителю села Доросині: колишньому спортсмену-легкоатлетисту, призерові Чемпіонату України, вчителю фізичного виховання у школі, а нині пенсіонеру з Волині - Володимиру Ляшуку. Нещодавно чоловік переніс операцію із заміни кульшового суглобу, але незабаром потрібно зробити ендопротезування другого кульшового суглобу(вартість 120 000грн).

Доброго вечора жителям нашої громади та усім волинянам! Звертаюся до Вас із закликом про допомогу жителю села Доросині: колишньому спортсмену-легкоатлетисту, призерові Чемпіонату України, вчителю фізичного виховання у школі, а нині пенсіонеру з Волині - Володимиру Ляшуку.

Звертаюсь до усіх небайдужих, до випускників шкіл, до тих, кого наш педагог зробив чемпіонами, переможцями, кому дав справжню життєву мудрість та мотивацію: потрібно повернути Володимира Володимировича до повноцінного, рухливого життя!

Громада наш спільний дім і у ньому нам жити! Допомогти фінансово може кожен:

4149 4993 8859 2675

Ляшук В.В.», - йдеться у дописі Володимира Потрапелюка.

Достойний чоловік конче потребує матеріальної підтримки на лікування...

Читайте також: У Луцьку відбулася зустріч з письменниками Волині.