На Волині чоловік врятував дівчину, яка намагалась втопитись - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.20 € 30.49
На Волині чоловік врятував дівчину, яка намагалась втопитись

На щастя, дитина вижила, подаючи ознаки життя на руках у свого рятівника (Фото ілюстративне).

Фото Главком.

На Волині чоловік врятував дівчину, яка намагалась втопитись

Це не перша її спроба накласти на себе руки…

Історію, про яку мова піде далі, камінь-каширській газеті «Полісся» розповіли працівники служби надзвичайних ситуацій. Щоправда із застереженням про нерозголошення особистих даних учасників тих подій, котрі з очевидних мотивів не виявили бажання бути публічними.

Отже, другого вересня п’ятдесятилітній мешканець Каменя-Каширського Володимир, не встигнувши оплатити придбаний у місцевому магазині торт, зачув від продавчині крик про допомогу. Жінка угледіла з вікна торгового закладу, як посеред ставка неподалік, схоже, топилася дитина. Як розповів згодом рятувальникам чоловік, спочатку він не міг збагнути, що коїться. Адже на вулиці помітно сутеніло і погода того дня була досить прохолодною для купання. Втім розмірковувати не було часу, тож він рішуче пірнув у водойму, сподіваючись на швидкий порятунок потопельника.

На шляху до суходолу дівчинка почала відкашлювати воду.

Орієнтиром у сутінках для нього слугував каптур куртки, клаптик якого помітно виднівся у воді. Коли дістався до об’єкта, стало зрозумілим, що в його руках перебувала зовсім юна дівчинка. Неймовірними зусиллями чоловік із охопленою рукою потопельницею щосили наближався до берега. На шляху до суходолу дівчинка почала відкашлювати воду. На щастя, дитина вижила, подаючи ознаки життя на руках у свого рятівника.
Надзвичайна пригода, що має щасливий кінець, залишила у серці Володимира окрім тривожних спогадів та відчуття стресу ще й пересторогу. Схвильована мама дівчинки, яка в ту мить прибігла на місце біди, повідомила чоловікові, що це не перша спроба її доньки накласти на себе руки…

Читайте також: У Луцьку 7% людей тепло ставляться до Росії, 64% — ​холодно, іншим — ​«какая разніца»​.

Експерти кажуть, що діти, які висловлювали суїцидальні наміри або здійснювали спробу самогубства, потребують кваліфікованої психологічної допомоги. Їхній «крик про допомогу» обов’язково має бути почутий близькими, і дитина повинна отримати на нього відповідь.

Анна СТАСЮК.