Гурт з Рівного підкорив сотню зірок у відомому шоу (Відео) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.34 € 30.45
Гурт з Рівного підкорив сотню зірок у відомому шоу (Відео)

Гурт «Liberty» взяв участь у вокальному шоу «Співають усі» і вразив журі.

Скриншот з відео телеканалу «Україна».

Гурт з Рівного підкорив сотню зірок у відомому шоу (Відео)

Гурт отримав перемогу у нелегкій боротьбі і вийшов у фінал

Молоді артисти з Рівного Паша Міщук і Гурт «Liberty» взяли участь у вокальному шоу «Співають усі» на ТРК «Україна», інформує рівненський сайт radiotrek.rv.ua

Вони разом навчалися в університеті, а після закінчення продовжили виступати разом. Їм вдалося підкорити серця зіркових суддів приголомшливим перформансом хітів Фредді Мерк'юрі. LIBERTY отримали 99 балів!

 Їм вдалося підкорити серця зіркових суддів приголомшливим перформансом хітів Фредді Мерк'юрі. LIBERTY отримали 99 балів!

Між суддями виникли суперечки, адже лише Анастасія Приходько не натиснула кнопку. Вона пояснила це тим, що не любить, коли переспівають пісні легендарного Фредді Мерк'юрі. А капітан суддів Наталія Могилевська наголосила, що це одні з претендентів на перемогу у «Співають всі!».

Артисти змагалися за друге місце у фіналі. Велася запекла боротьба між 55-річною Мариною Левченко з Києва, яка є директоркою співачки Злати Огневич, і вокальним ансамблем з Рівного.

Учасники набрали майже рівну кількість голосів – 98 і 99 балів, і змушені були ще раз продемонструвати, на що вони здатні.

Гурт отримав перемогу у нелегкій боротьбі і вийшов у фінал шоу.

Читайте також: